Modré knihy s duší

Kniha Máma ...

Poetické vzpomínání na jedno dávné dětství. Obyčejné příběhy, vzpomínky a chvíle. Je pohlazením na duši, radostí zavzpomínat. Každá „kniha s duší“ je posílána do světa s osobním věnováním, podpisem a otiskem razítka, které je ručně vyrobené knize na míru.
Kniha doslova dostala křídla a rozlétla se do všech koutů světa. Na severním pól … do všech států Evropy … Letěla přes oceán do Ameriky a dokonce i na ostrov Bora Bora. Kniha Máma si dere cestu do všech koutů světa. A možná, že právě teď i k vám ...

Kniha Velká máma …

Volné pokračování knihy Máma. Autentický příběh autorky. Přání z dětských let, kdy si pod naškrobenou peřinou uprostřed noci přála ... být velkou mámou … Tenkrát neměla tušení, jak náročná cesta velké mámy bude. Tento příběh vám nyní očima velké mámy, kdy bojovala o život v zákeřné nemoci, je nabízen. I přes dramatické téma, je knihou milou a pozitivní. Kniha, která umí změnit pohled na svět… Kniha, která vás obejme … a která k vám skutečně promluví. Dotkněte se krásy a kouzla života … Máte ho na dosah ruky.

Věra Fina

Kniha Máma a kniha Velká máma voní...

tak nějak jinak ... poctivě ... jako ze starých časů ...
Je tištěna ofsetem, sazeč celou knihu ručně naskládal a vytiskl. Voní jinak ... jako Máma ...
Kniha není lepená, je vázána. ... voní čerstvě, poctivě, láskou a vzpomínkami.


Všechna práva vyhrazena © 2014 - 2017 Věra Fina