Věra Fina, autorka knih s duší

V. Fina

Nabízím PŘÍBĚHY s duší ...

Podle skutečné události ...

Kniha Máma je pohlazením na duši ... kniha Velká máma vás celé obejme.

Třetí kniha pohádková, Moje knížka, obsahuje kouzlo. Otevírá srdce.

 

Mé dětské přání bylo, stát se velkou mámou a také spisovatelkou. Obojí se stalo skutečností.

Miluji vůni knih a tiskařské barvy. Knihkupectví mého dětství, v ulici na Panské, bylo pro mě vždy oázou klidu, pohody a krásy. To celé umocňovala vůně knih. Na pultech se skrývalo nespočty příběhů. A já se  tenkrát rozhodla, sotva  jsem dohlédla na pult,  že až vyrostu, napíši  knihu podle skutečnosté události ...

Takové knihy opravdu píši. Rovněž i fotím a tvořím ilustrace. S radostí se účastním autorských čtení a charitativních akcí.

Knihu Máma jsem začala psát na přání blogerek v roce 2014.  Oslovily mě, abych své vzpomínky z dětství o kterých píši na blogu, sepsala v knihu. Tak vznikla kniha Máma.

   V závěru této knihy, když jsem ji dopisovala, vážně jsem onemocněla. Napsala jsem slib, pokud všechno dobře půjde a jen trochu budu moct, napíši volné pokračování. Svého slibu jsem si dostála. Na světě je kniha Velká máma, volné pokračování knihy Máma. Kniha, která dokáže měnit úhel pohledu na svět...

Třetí kniha, pohádková  Moje knížka je srdeční záležitostí. I v ní ukazuji malým čtenářům podstatné věci na tomto světě.

  V časech pro mne náročných, v době onkologické léčby, jsem prosila o druhou šanci.  Takto vznikla dohoda nepsaná a pro mne daná, s Bohem i sama se sebou.  Budu velebit každičký den na tomto světě.  Šance je tu … píši o naději, lásce a radosti. O maličkostech běžného života. Proto přicházejí na svět Máminy kalendáře. Tvořím je s láskou.

Mé motto, které šířím světem zní :

„ každý den je dar “

 

Slovo závěrem

   Přeji si, aby mé knihy s duší přinesly jen  kladné pocity.  Oprášily dávno zapomenuté vzpomínky z dětství. Přinesly ztišení i poznání ... Otevřely oči i srdce.

Staly se knihami na vašem nočním stolku, které vám před spaním přinesou pohodu a klid pro krásný sen. Dětem i dospělým.

Věra Fina, autorka knih s duší


Jsem autorkou knih s duší. Spisovatelkou, fotografkou, ilustrátorkou a milovnicí života a jeho krás.