Věra Fina, autorka knih s duší

 Na otázku čím chci být, až vyrostu, jako dítě jsem odpovídala: " spisovatelkou"

 Knihkupectví mého dětství, v ulici na Panské, bylo pro mě vždy oázou klidu, pohody a krásy. To celé umocňovala vůně knih, kterou dodnes miluji. Na pultech se skrývalo nespočet příběhů a já se tenkrát rozhodla, sotva jsem dohlédla na pult, že jednou, až vyrostu, napíši  knihu podle skutečné události ...

Takové knihy dnes píši.

Rovněž fotografuji a tvořím ilustrace. Velmi ráda se účastním autorských čtení a charitativních akcí.

 Knihu Máma jsem začala psát na přání blogerek v roce 2014.  Oslovily mě, abych své vzpomínky z dětství, o kterých píši na blogu, sepsala v knihu. Tak vznikla kniha Máma.

   V závěru této knihy, když jsem ji dopisovala, onemocněla jsem vážnou nemocí. Napsala jsem do knihy slib, pokud všechno dobře půjde a jen trochu budu moct, napíši volné pokračování. Svého slibu jsem si dostála. Na světě je kniha Velká máma. Věřím, že tato kniha  dokáže měnit úhel pohledu na svět...

Závěrečná část trilogie Máma čisté jiskření je knihou, která má jedno velké poslání - NADĚJI. Na lepší dny a zítřky. Na lidské pochopení, na vlídná slova, na to, abychom si uvědomili, že život není nekonečný a část mezi zrozením a jeho koncem, měli bychom naplnit tím, co nás činí lidmi. Pochopením, láskou, vděčností a otevřeným srdcem.

Další kniha, pohádková, Moje knížka je srdeční záležitostí. V ní přibližuji malým čtenářům podstatné věci na tomto světě. Snažím se jim zvednout oči od tabletů, mobilů a ukázat jim rozdíly mezi virtuálním a reálným světem. 

Sdělit jim to, co vkládám do Máminných kalendářů -  každý den je dar ...

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Slovo závěrem

   Mým přáním je, aby knihy s duší přinesly jen  kladné pocity.  Oprášily dávno zapomenuté vzpomínky z dětství. Daly vám ztišení i poznání ... Otevřely oči i srdce.

Staly se knihami na vašem nočním stolku, které vám před spaním přinesou pohodu a klid pro krásný sen. Dětem i dospělým.

RECENZE na knihy s duší lze číst ZDE

 


Věra Fina, autorka knih s duší. Spisovatelka, fotografka, ilustrátorka a blogerka. Milovnice života a jeho krás.