Máma

Rukopis 

Kniha Máma je výletem do jednoho dávného dětství.

Do časů, kdy se život sdílel bez facebooku, kdy se ještě nosila morálka, kdy si pánové při zdravení zvedali klobouky a sousedky si nosily v neděli na ochutnání koláče. V rukou držíte knihu obyčejných, dětských vzpomínek. Listujte v knize i v paměti. V dnešním hektickém světě je to skutečné zastavení a pohlazení na duši. 

Naleznete zde např. kapitoly :  

Prádlo /  Babička z chalupy s muškáty / Pole s vůní heřmánku / Vánoce /  Venku /  Dříve a nyní / Jablíčka a hrušky /a další příběhy plné obyčejností, které dnešní doba plná techniky kamsi vytěsnila.

Vzpomínky např. na rozvrzané křeslo u kamen starých kaborek. Na mámin štrúdl z domácího listového těsta  a na kraji kamen plecháček s meltou … Hrnek, o který si babička brousila nůž a všude bylo teplo. Do té pohody hrálo staré, lampové rádio  a z něho se linuly tóny Hajaji. 

Kniha Máma je unikát - knižní Modrý Mauricius. Jedná se o rukopis.

Jak se tomu stalo? Odpověď naleznete v knize Velká máma , volné pokračování knihy Máma.

 (ukázky z knihy ZDE )

 Připravujeme II. vydání 

Kniha Máma pro RADOST

Kniha Máma má sílu ... 

Rozlétla se doslova do celého světa s tak velkou energií.

Dostala křídla a mě pomohla vrátit se do života po náročném onkologickém oenmocnění.

Věnovala jsem ji panu profesorovi MUDr. Jiřímu Vorlíčkovi CSc., dr. h. c. za pomoc při záchraně mého života. Věnovala jsem ji panu  Miloši Formanovi, Karlu Gottovi, jazzmanovi Laďu Kerndlovi, Tomáši Töpferovi. Paní Věře Čáslavské, Dagmar Peckové, Haně Maciuchové. Také legendárnímu "Tomášovi"  z filmu Páni kluci  Michaelu Dymkovi,  zpěvákovi Honzovi Křížkovi,  Olze Lounové.

Všem pro jednu z nejkrásnějších emocí - pro RADOST . 

Sdílet tuto stránku